Honderden foutieve testuitslagen bij GGD Drenthe en Friesland

CategoriesNieuws

LEEUWARDEN/ASSEN – Minstens 273 inwoners van Drenthe en Friesland hebben een verkeerde uitslag van hun coronatest gekregen. Zo’n 140 mensen die negatief waren getest, bleken het virus toch onder de leden te hebben. En 133 mensen die te horen hadden gekregen dat ze besmet waren geraakt, waren dat juist niet.

De „menselijke fout” is begin december gemaakt in een laboratorium, melden de GGD’en in de beide provincies en het lab Royal GD. Afgelopen vrijdag kwam de vergissing aan het licht. Bij verdere controles op zaterdag en zondag bleek dat het om 273 onjuiste uitslagen gaat.

Verder lezen op telegraaf.nl: https://www.telegraaf.nl/nieuws/948315760/honderden-foutieve-testuitslagen-bij-ggd-drenthe-en-friesland

About the author

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *