Winterwonderland in centrum van Assen

CategoriesEvenementen & activiteiten

Het centrum van Assen is sinds afgelopen weekend omgetoverd tot een winterwonderland. De lampjes in de stad hangen en de schaatsbaan is geopend. Ondanks de huidige coronamaatregelen kunnen enkele extra activiteiten rondom de ijsbaan toch doorgaan.

Tot aan de kerstvakantie wordt de schaatsbaan in de ochtenduren vooral gebruikt voor scholen, maar vanaf de middag is het vrij schaatsen. Ook in de kerstvakantie is er genoeg ruimte om een rondje te maken. Dit alles tot vijf uur. Het schoolschaatsen kan met de huidige coronamaatregelen gewoon doorgaan. Wel hebben enkele basisscholen afgezegd, zegt Steve Ellis van Winters Assen. “Dat is niet door corona, maar die konden het logistiek niet voor elkaar krijgen.”

About the author

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *